Парк Голден Вју  е Хотел кој се наоѓа на самата обала на Охридското езеро. Располага со 39 соби, секоја со сопствена тераса и прекрасен поглед на нашето најголемо богатство Охридското езеро и Националниот парк Галичица. Секоја од собите располага со модерен и луксузен инвертар, сопствена бања, минибар, смарт ТВ, телефон, фен и бежичен интернет. Стандарната услуга која што ја нуди во склоп на цената е ноќевање со доручек. Покрај тоа нудиме и услуга на база полупансион и полнпансион. Исто така располага со прекрасен ресторан во кој нудиме прекрасна атмосфера и превкусно зготвени специјалитети од страна на нивниот врвен Шеф. Располага и со своја плажа, на која ќе можете да уживате во долгите летни денови. Хотелот на располагање ви нуди и бесплатен паркинг.

 

 

ОПИС

 

Услуга

ТЕРМИНИ

01.06.-15.07.2021

01.09.-30.09.2021

1/2 стандард-поглед езеро

НП

72 €

72 €

1/2 стандард-поглед планина

НП

67 €

67 €

Јуниор суит – поглед езеро за 2/3 лица

НП

90/100 €

90/100 €

Суит со поглед на езеро за 2/3/4 лица

НП

88/98/108 €

88/98/108 €

Суит со поглед на планина за 2/3/4 лица

НП

84/94/104 €

84/94/104 €

Суит со поглед на базен за 3,4,5,6 лица

НП

120/130/150/180 €

120/130/150/180 €

1/1 стандард-поглед езеро

НП

62 €

62 €

 

ОПИС

 

Услуга

ТЕРМИН

15.07. – 31.08.2021

1/2 стандард-поглед езеро

НП

80 €

1/2 стандард-поглед планина

НП

75 €

Јуниор суит – поглед езеро за 2/3 лица

НП

105/120 €

Суит со поглед на езеро за 2/3/4 лица

НП

95/115/135 €

Суит со поглед на планина за 2/3/4 лица

НП

90/110/130 €

Суит со поглед на базен за 3,4,5,6 лица

НП

150/160/180/210 €

1/1 стандард-поглед езеро

НП

70 €

Туристичка такса и ДДВ се вклучени во цената

Доплата за оброк ( ручек/вечера) – 10 евра по особа

За деца од 5-9 години, се наплаќа 50% од цената

Багаж( на барање) –  2 евра по особа

Печати понуда