www.parklakesidehotel.com

Се наоѓа во месноста ГОРИЦА 1, на околу 3 км. од Градскиот плоштад и на сама плажа. Потполно нов објект, изграден пред неколку години, располага :

–          24 двособно апартмани

–          50 двокреветни соби

–          Ресторан со 180 седишта, од кои 60 се на летната тераса

–          Соба за состаноци и сала за семинари

–          Плажа

–          Отворен летен базен

–          Тениско игралиште

–          Едриличарски клуб

–          WI-FI мрежа, достапна насекаде

 

ПЕРИОДИ

ТИП на СОБИ

01.01.2021 –

30.04.2021

01.05.2021– 15.07.2021

16.07.2021– 13.09.2021

14.09.2021-31.10.2021

БУЏЕТ СОБА (2 возрасни)

23 €

25

28 €

25 €

1/2 СТАНДАРД (2+1 возр. + бебе)

25 €

28 €

30 €

28 €

1/2 СУПЕРИОР (2+1 возр.+бебе)

31 €

33 €

35 €

33 €

1/2 поглед езеро (2+1 возр.+бебе)

35 €

39 €

42 €

39 €

1/4 АПТ страна (4+1 возрасни)

92 €

100 €

110 €

100 €

1/4 АПТ езеро (4+1 возрасни)

112 €

120 €

130 €

120 €

ОБРОК – доплата

9 €

9 €

10 €

9 €

Екстра кревет

12 €

15 €

15 €

15 €

–          ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ – НА ДЕН на база НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК, со вклучена такса и данок

–          ЕДНО ЛИЦЕ во 1/2 СОБА – ДОПЛАТА од 10 € на ден

–          ДЕЦА до 11,99 год. – 30% ПОПУСТ од цената за возрасен

Печати понуда