GORSKI HOTEL & SPA 4* – КОПАОНИК
Цените се дадени по лице на ден на база полупансион

Цените во табела се од информативен карактер.

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

Тип на сместување Капацитет на соба 17.12

23.12

24.12

28.12

29.12

02.01

03.01

11.01

12.01

22.01

23.01

29.01

30.01

10.02

11.02

19.02

20.02

26.02

27.02

05.03

06.03

08.03

09.03

12.03

13.03

19.03

Мин.престој 3 3 5 7 7 7 7 7 7 7 7 4 4
Superior Room 2-3

(2+0 / 2+1 / 3+0)

87 124 185 160 115 101 145 160 104 95 / 106 78
Fam.Sup. Room 2-4

(2+2 / 2+1 / 3+0 / 3+1)

98 141 211 182 131 114 165 182 118 108 / 120 88
Deluxe Room 2-3

(2+0 / 2+1 / 3+0)

98 141 211 182 131 114 165 182 118 108 / 120 88
Fam. Deluxe Room 2-4

(2+2 / 2+1 / 3+0 / 3+1)

111 160 241 208 148 130 188 208 134 122 / 136 99
Single Room 1

(1+1 / 1+2)

125 180 272 234 167 146 212 234 150 137   153 111
Gorski Suites
Цените се д
адени за 2 лица на ден на база полупансион
1-Bedroom Suites  

1-4

295 428 648 558 396 345 504 558 356 324 / 363 262
2-Bedroom Suites  

1-5

476 698 1064 914 644 560 824 914 578 524 / 590 422

*За секое дополнително лице во Suites 12€ по лице на ден за возрасни, деца 2-11,99 години 6€ по лице на ден

Еаrly Booking:
– 15% попуст за резервации направени до 15.10.2021 (број на соби кои се продаат под Early Booking е строго ограничен)
– Попустот за рана уплата се пресметува само на услуга ноќевање
– Попуст за Early Booking не важи во период 30.12 – 28.01.2021

Во цената е вкчучено:
– Појадок и вечера
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар ( затворен базен, џакузи, релакс зона, тепидариум, сауна свет – борова сауна, сауна со сено, финска сауна, парна бања, шок туш, солено ледена соба, ледена фонтана, базен на отворено со топла вода, неограничено користење на фитнес центар
– Wi-Fi, ски гардеробер

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години – ГРАТИС
– Плаќањето се врши во агенција при резервација

Услови за деца:
– Деца до 1,99 години ГРАТИС
– Дете 2-11,99 години доплаќа 36€ по лице на ден
– Деца со 1 возрасно лице во Single Superior Room доплаќаат 36€ по лице на ден
– Деца во Family Room прво дете плаќа 36€ по лице на ден, второ дете доплата 6€ по лице на ден
– 3-то возрасно лице на дополнително легло 42€ по лице на ден.

Печати понуда
Печати понуда