Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите им се на располагање бесплатно лежалки и чадори. Хотелот се наоѓа на околу 1 км од центарот на Химаре. Тој нуди  бесплатен пристап до WiFi кој е на располагање низ целиот хотел.Секоја соба е климатизирана и обезбедува приватен балкон. Стандардните погодности вклучуваат сателитска ТВ, фрижидер,приватна бања и работна маса.Хотелот на располагање на гостите има и  бар на плажа со избор на освежителни пијалоци.

Hotel Dhima 3* –  ХИМАРЕ,АЛБАНИЈА  
Индивидуални цени  
Цена по соба од ден/BB  01.04-31.05.2021  01-30.06.2021  01-15.07.2021  15.07-30.08.2021  
Двокреветна соба  €                          46  €                      52  €                     58  €                         76  
Фамилијарна соба  €                          70  €                      82  €                     94  €                       118  
         

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,паркинг,24/7 рецепција,чадпр и две лежалки

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ 

Печати понуда