Hotel  Elysium 5*  на своите гости им нуди голем отворен базен и се наоѓа на 500 метри од плажа. Располага со приватен паркинг и Wifi низ целиот хотел. Сите соби се климатизирани и опремени со ТВ со рамен екран кабловска телевизија и работна маса. Секоја соба е опремена со приватна бања. Има  24-часовна рецеција. Уживајте во пијалок во барот  или прошетајте се во бујната градина на хотелот. Хотелот има приватна плажа каде што на располагање на гостите им се лежалки и чадор. На самата плажа има и бар.Центарот на Дерми е оддалечен околу 2 км.

Hotel Elysium 5* – ДЕРМИ,АЛБАНИЈА
Индивидуални цени
Цена од соба од ден/BB  28.05- 03.06.2021  04.06-08.07.2021
30.08-19.09.2021
 09.07-29.08.2021
Двокреветна соба поглед планина  €                               70  €                        94  €                       142
Двокреветна соба поглед море  €                               82  €                      106  €                       154
Супериор соба поглед море  €                               94  €                      118  €                       178
Делукс соба поглед море  €                             112  €                      142  €                       202
 
Минимум ноќевања 2 3 5

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,Wifi,базен,паркинг,24/7 рецепција,чадори и лежалки

Услови за деца :

  • 0-9,99 бесплатно сместување
  • Деца од 10-14,99 г плаќаат 17 € од ден од лице
  • Деца над 15 г. Плаќаат 22€ од ден од лице

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ

Печати понуда
Печати понуда