Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, безжичен интернет. Надворешниот базен и лежалките се бесплатни за користење од гостите. Хотелот располага со 37 соби. Во собите: клима уред (вклучен во цената), кабловска телевизија, фрижидер и тоалет (реновирани 2019 г.)

Попусти за рана уплата :
-10% до 02/02/2024
-5% до 29/02/2024
(50% уплата при резервација и целосна доплата до 21 ден пред датата на сместување)

период услуга цена по лице во 1/4 соба
25.05-01.06.2024 7 полупансиони 240
01.06-08.06.2024 7 полупансиони 280
08.06-15.06.2024 7 полупансиони 330
15.06-22.06.2024 7 полупансиони 370
22.06-29.06.2024 7 полупансиони 420
29.06-06.07.2024 7 полупансиони 440
06.07-13.07.2024 7 полупансиони 470
13.07-20.07.2024 7 полупансиони 495
20.07-27.07.2024 7 полупансиони 495
27.07-03.08.2024 7 полупансиони 495
03.08-10.08.2024 7 полупансиони 495
10.08-17.08.2024 7 полупансиони 495
17.08-24.08.2024 7 полупансиони 495
24.08-31.08.2024 7 полупансиони 470
31.08-07.09.2024 7 полупансиони 430
07.09-14.09.2024 7 полупансиони 390
14.09-21.09.2024 7 полупансиони 340
21.09-28.09.2024 7 полупансиони 250

Цените се по ЛИЦЕ во € за 7 полупансиони
Прво и второ дете до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Цените се по лице, за сместување минимум 2 возрасни лица во соба кои плаќаат полна сума
Услуга полупансион (појадок и вечера)
Цените обележани со црвено се промо цени и на нив не следува попуст
Сместување во соба 1/2+2 = 1 голем (брачен) кревет + 2 единечни кревети
Прво и второ дете до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата.
Дете од 3 до 8 години како 5 то лице во соба доплата 100 € во кревет со родител
Бебешко креветче – бесплатно,

Во цената Е вклучено:
7 полупансиони (шведска маса)
Клима уред
Безжичен интернет
Користење отворен базен со слатка вода
Бесплатно лежалки, чадори на базен во хотелот
Детски дел во дворот на хотелот

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување (задолжително е да се има)
Туристичка такса 3 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Напомени !
Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до пред хотелот.
Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.
Сместување во собите е после 14;00 часот (локално време)
Напуштање на собите е до 10;00 часот (локално време)
За уплатени два аранжмани 7+7 попуст 7% на вториот аранжман (не се комбинира)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во хотелот
Попустите не може да се комбинираат,
Сместувањето е согласно капацитетот на кревети (договорот за патување)
Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.
Полупансион:
Појадок 08:00-10:00 часот – шведска маса
Вечера 19:00-21:00 часот – шведска маса

  • Локација:
Печати понуда
Печати понуда