ЗИМА 2021 / 2022

MILMARI RESORT & SPA 3+* КОПАОНИК

Цените се дадени по соба на ден на база ноќевање со појадок / појадок и вечера
Цените се во евра а плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 ден.

Tип на сместување Бр на лица 01.12

28.12

28.12

06.01

06.01

10.02

11.02

16.02

17.02

05.03

06.03

01.04

Услуга / ВВ НВ НВ НВ НВ ВВ

Standar
d Room
2 90 162 122 142 122 90
3 110 193 153 173 153 110
4 130 224 184 204 184 130

Superior Room

Aparment
2 110 182 142 162 142 110
3 130 213 173 193 173 130
4 150 244 204 224 204 150
5 170 275 235 255 235 170

Superior Aparment
2 140 212 172 192 172 140
3 160 243 203 223 203 160
4 180 274 234 254 234 180
5 200 305 265 285 265 200

Во цената е вклучено:
– појадок и вечера / ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај во хотелот да престојуват помалку од 25 гости, оброците ќе се служат на база сет мени)
– Неограничено користење на Wellness & Spa центар
– Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
– Wi-Fi низ цел хотел
– Трансфер до ски-центар на секој час во период:09:00h-17:00h
– Користење на ски-гардеробер во кругот на Конаци.
– Baby Cot – со претходна резерваци
– Детско катче во присуство на родителите

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
– За престој помалку од 3 ноќи се доплаќа 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години со две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика: хотелот гарантира поврат на уплатени средства во случај: на потврдено приуство на корона вирус на едно или повеќе лица на кои се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест) или затворање на граници

Печати понуда