ORLOVETS 5* PAMPOROVO                            www.hotelorlovetz.com

1

01.12.2021
17.12.2021

18.12.2021
28.12.2021

29.12.2021
03.01.2022

04.01.2022
21.01.2022

22.01.2022
18.02.2022

19.02.2022
04.03.2022

05.03.2022
10.04.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

102

113

176

113

125

113

102

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

141

156

242

159

171

156

141

SINGLE ROOM

82

88

175

88

94

88

82

DBL 1+1 CHD (7-11,99)

90

99

176

99

109

96

90

SGL 1+1 CHD (0-6,99)

83

89

176

89

95

89

83

DBL 1+2 CHD (0-6,99) (7-11,99)

91

100

177

100

110

97

91

DBL 1+2 CHD (7-11,99) (7-11,99)

116

128

220

128

141

128

116

DBL 2+1 CHD (0-6,99)

103

115

177

115

126

115

103

DBL 2+1 CHD (7-11,99)

128

142

220

142

152

142

128

Полупансион

22

22

22

22

22

22

22

Деца од 7-11.99 год.

11

11

11

11

11

11

11

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 14 дена

50%

Под 14 дена

50%

Под 30 дена 100%

Под 14 дена

50%

Под 14 дена

50%

Под 14 дена

50%

Под 14 дена

50%

No Show

100%

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца до 5 до 11.99 год.

Цената вклучува: затворен базен, фитнес, инфрацрвена сауна,арома сауна,амам,тропски тушеви,парна бања, WI-FI,

ски гардероба, трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Печати понуда