Hotel Karos 3* – Химаре

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој

Hotel Marin Princess 5*

Hotel Marin Princes 5* Истанбул! Местото што ги исполнува сите желби на светот

HOTEL OLYMPIADA – Врахос

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На

HOTEL OLYMPIADA – ВРАХОС

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На

HOTEL POSEIDON 3* KASTROSIKIA

отел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа,

Hotel SUN 3* – Драч

https://harmonia.al/index.php/sun-hotel/ Sun Hotel е елегантен хотел сместен во морскиот брег на заливот Драч,

INTERHOTEL 4*

Interhotel Sandanski  е сместен во Југозападниот дел на Бугарија, регион добро познат по

KALEMI’S BEACH HOTEL*** – Саранда

Хотел Kalemi’s Beach and Hotel 3* – сместен е само на неколку чекори од

Kуќа Василис

Положба: Куќа „Василис“ е лоцирана во исклучително мирен и убав дел на околу 500

MAYA BAY

Хотел "Maya Bay" 3* - Калитеа website  Локација: Хотелот се наоѓа во Калитеа, едно