ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS

 

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло ранџо и не е дозволено за 5то возрасно лице.

 

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД.

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата,

 

SEA VIEW APARTMENTS – VRAHOS
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини ноќи 1/4 апп коментар
24.05-31.05.2023 7 149 Промо
31.05-07.06.2023 7 179 Промо
07.06-14.06.2023 7 279  
14.06-21.06.2023 7 329  
21.06-28.06.2023 7 399  
28.06-05.07.2023 7 429  
05.07-12.07.2023 7 539  
12.07-19.07.2023 7 539  
19.07-26.07.2023 7 539  
26.07-02.08.2023 7 589  
02.08-09.08.2023 7 589  
09.08-16.08.2023 7 589  
16.08-23.08.2023 7 559  
23.08-30.08.2023 7 489  
30.08-06.09.2023 7 419  
06.09-13.09.2023 7 319  
13.09-20.09.2023 7 229 Промо
20.09-27.09.2023 7 169 Промо
Печати понуда
Печати понуда