Villa / Aparments Milmari – Kopaonik

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување

01.12

27.12

28.12

04.01

05.01

15.01

16.01

10.02

11.02

26.02

27.02

01.04

Мин.ноќи

3

5

3

3

3

3

S2 – Студио за 2 лица

40

68

48

44

56

40

S3- Студио за 3 лица

49

85

57

55

71

49

S4- Студио за 4 лица

51

91

60

59

75

51

Аpp 2-Lux Aпартман за 2 лица

53

95

65

61

78

53

Аpp 4-Aпартман за 4 лица

55

100

69

63

80

55

DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица

73

110

85

81

100

73

DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица

75

125

99

87

116

75

President

120

180

150

140

160

120

Во цената е вклучено:
– Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
– Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort
– Wi-FI
– Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
– Ски Гардеробер

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
– За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Печати понуда
Печати понуда