Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи, прекрасната глетка, природата на околните планини, ноќниот живот и романтичните прошетки по улиците со поглед на малиот остров Келифос.

 Вила Раниа се наоѓа на 150м од плажа и на 300м од центарот на градот.

Попуст 20 % за 50 % уплата заклучно со 29.02.2024

ТЕРМИН НАЕМ 1/3 АПП 1/4 AПП 1/5 АПП

19.05

7 ноќи

220

250

290

26.05

7 ноќи

260

310

360

02.06

7 ноќи

320

370

410

09.06

7 ноќи

410

460

490

16.06

7 ноќи

450

490

510

23.06

7 ноќи

490

530

580

30.06

7 ноќи

510

550

610

07.07

7 ноќи

560

590

660

14.07

7 ноќи

630

690

750

21.07

7 ноќи

630

690

750

28.07

7 ноќи

630

690

750

04.08

7 ноќи

630

690

750

11.08

7 ноќи

630

690

750

18.08

7 ноќи

590

650

710

25.08

7 ноќи

510

580

660

01.09

7 ноќи

400

450

510

08.09

7 ноќи

320

370

470

15.09

7 ноќи

270

320

360

22.09

7 ноќи

230

250

290

 

Во цената е вклучено

  • Наем на 7 ноќевања/8 дена
  •  Wi fi интернет
  • Вклучена клима

Во цената не е вклучено

  • Туристичка такса 650 мкд за целиот престој се плаќа во агенција
  • Здравствено и патничко осигурување

 

 

ОПИС НА СМЕСТУВАЊЕ

Располагаме со 3 четворокреветни апартмани со две посебни соби, 2 трокреветни апартмани  и 1 петокреветен апартман. Сите апартмани располагаат со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, дел од нив се со поглед на море, дел со поглед на планина.

НАПОМЕНИ:

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).

За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.

Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.

Важечка е резервацијата со авансна уплата о�

 

Период 1/3 App
RO
1/4 app
RO
1/5 App
RO
19.05.2024
7 ноќи
13640 15500 17980
26.05.2024
7 ноќи
16120 19220 22320
02.06.2024
7 ноќи
19840 22940 25420
09.06.2024
7 ноќи
25420 28520 30380
16.06.2024
7 ноќи
27900 30380 31620
23.06.2024
7 ноќи
30380 32860 35960
30.06.2024
7 ноќи
31620 34100 37820
07.07.2024
7 ноќи
34720 36580 40920
14.07.2024
7 ноќи
39060 42780 46500
21.07.2024
7 ноќи
39060 42780 46500
28.07.2024
7 ноќи
39060 42780 46500
04.08.2024
7 ноќи
39060 42780 46500
11.08.2024
7 ноќи
39060 42780 46500
18.08.2024
7 ноќи
36580 40300 44020
25.08.2024
7 ноќи
31620 35960 40920
01.09.2024
7 ноќи
24800 27900 31620
08.09.2024
7 ноќи
19840 22940 29140
15.09.2024
7 ноќи
16740 19840 22320
22.09.2024
7 ноќи
14260 15500 17980
Печати понуда
Печати понуда