Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос, една од постарите сместувачки капацитети во Врахос, се наоѓа на помалку од 50метри одалеченост од плажа, изолирана од бука и врева, од плажа ја дели само улица и паркинг, вилата е опкружења со зеленило, преполн двор со цвеќиња и дрва. Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување(фотеља), поволно за дете до 12год, повеќе лица од 3 неможат да се сместат и не е дозволено, собите имаат мала чајна кујна, опремана со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, интернет, сопствен тоалет со туш, и балкон, клима со доплата на лице место од 5еур.

Координати: 39.174520845533586, 20.550376710289164

12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2022

ЦЕНОВНИК – НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/2+1 за 2 возр + 1 дете до 11,99год Забелешка
24.05-31.05.2023 7 99 Промо цени
31.05-07.06.2023 7 159 Промо цени
07.06-14.06.2023 7 199 Промо цени
14.06-21.06.2023 7 249
21.06-28.06.2023 7 269
28.06-05.07.2023 7 299
05.07-12.07.2023 7 379
12.07-19.07.2023 7 379
19.07-26.07.2023 7 379
26.07-02.08.2023 7 439
02.08-09.08.2023 7 439
09.08-16.08.2023 7 439
16.08-23.08.2023 7 359
23.08-30.08.2023 7 339
30.08-06.09.2023 7 259
06.09-13.09.2023 7 209
13.09-20.09.2023 7 149 Промо цени
20.09-27.09.2023 7 119 Промо цени

На Промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВРЕДНОСТ ОД 62МКД

Првите три и последните два термина се промо цени, и не следува попуст за рана резервација

Опис на сместување
Собите се двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување (фотелја), поволно само за дете до 12год.

Собите имаат мини кујна, опремена со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, сопствен тоалет со туш, и балкон, интернет.

Не е дозволено сместување на повеќе од 3 лица. Капацитет (мак. 2 возраси + дете до неполни 12год)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ:

-Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
-Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

-Битола (спортска сала)-55€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
-Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
-Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Време на поаѓање за Врахос:

-01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
-01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
-12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
-02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
-03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
-04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
-03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
-02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
-02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
-02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Печати понуда
Печати понуда