HOTEL OGERIM , KUSADASI

Положба: Хотелот е лоциран во центарот на градот на 600 метри од Кушадаси марина. Хотелот е оддалечен на 700 метри од

HOTEL MELIKE - KUSADASI

Хотелот се наоѓа во Кушадаси, лоциран на 50 метри од плажа. Сите хотелски соби се комплетно опремени со ТВ, клима

Ozka 3*

Положба: Сместен блиску до центарот на градот Кушадаси, хотелот Озка располага со прекрасен панорамски поглед над пристаништето, морето и осторовот Гулаб.

Blue Sea 3*

Положба: Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на само

ХОТЕЛ MARIN PRINCESS 5*– КУМБУРГАЗ

Хотел Marin Princess 5*– Кумбургаз • Дестинација: Кумбургаз, Лето 2021 Главниот град на 3 империи ќе ве освои бидејќи е

AYMA 4* - Турција

18% ПОПУСТ За уплати до 28 Февруари Положба: Хотелот е лоциран на една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот

КУШАДАСИ ПАКЕТ АРАНЖМАН АВТОБУС

КУШАДАСИ – лоциран на 75 километри јужно од Измир, во истоимениот залив, е најпопуларниот летен туристички центар на турскиот брег на